Wok China Town w las Chafiras. Płacisz raz i jesz ile chcesz

Wok China Town w las Chafiras.

Wok China Town w las Chafiras. Płacisz raz i jesz ile chcesz. To chyba dobra opcja dla tych co lubią poznawać nowe potrawy a przy tym najeść się nie przepłacając. Jesteście głodni azjatyckich smaków? Bo ja bardzo. Niedawno wraz z mężem wpadliśmy na obiad do Wok China Town w Las Chafiras. Słyszeliśmy o tym miejscu wiele dobrego i postanowiliśmy się o tym osobiście przekonać.

Karta menu jest dosyć bogata, gdyż przedstawia ponad 100 potraw w tym dania kuchni azjatyckiej, wietnamskiej, tajwańskiej, singapurskiej, a także propozycje dla dzieci. Z powodu koronawirusa bufet jest nieczynny, ale wszystko to, co wybierzesz z karty, zostanie, Ci przyniesione. Cena za osobę dorosłą wynosi 13.99 euro a za dziecko 6,95. Płacisz raz i jesz, ile chcesz. Za napoje płacisz dodatkowo.

Na lunch próbowaliśmy sajgonek, ryż z krewetkami, zupę wanton, makaron z owocami morza, makaron z pikantnym sosem curry, makaron po tajsku był przepyszny. Skusiliśmy się także na makaron po singapursku i żeberka w słodkim sosie po tajwańsku. Najbardziej smakowały mi shamai i empanadas z krewetkami. Pod koniec zamówiłam mięso wieprzowe z bambu i chińskimi grzybami. Akurat to ostatnie danie nie za bardzo mi smakowało.

Poza tym ostatnim wszystkie potrawy były przepyszne. To, na co zwróciliśmy szczególną uwagę to przede wszystkim czystość lokalu, duży taras na zewnątrz, znakomity serwis, bezpłatny parking. Restauracja przystosowana jest dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Darmowe WiFi, opcja dań na wynos. Klimatyzacja wewnątrz pomieszczenia. Tutaj doświadczyliśmy typowej azjatyckiej gościnności. Z powodu koronawirusa sanepid zarządził, aby osoby jedzące w środku lokalu wypełniły papier, w którym trzeba koniecznie podać dane osobowe takie jak imię, nazwisko nr dowodu osobistego lub paszportu. Jeśli chcesz to ominąć, jedz na tarasie. Ta procedura tyczy się tylko osób jedzących w środku lokalu nie na zewnątrz.

Wok China Town w las Chafiras. Płacisz raz i jesz ile chcesz

Niestety nie daliśmy rady spróbować wszystkich dań, ale z pewnością wrócimy by dokonczyć menu.
Jedynym minusem było to, że potrawy pojawiały się w różnym czasie, ale było to nas jak najbardziej zrozumiałe, ze względu na różnorodność zamawianych dań.

Wok w Las Chafiras to bardzo przyjemne miejsce z naprawdę smacznym jedzeniem. Jest to lokal który wart jest polecenia. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Godziny otwarcia 12.30 do 22.30

Wok China Town w las Chafiras. Płacisz raz i jesz ile chcesz. Szukasz innego miejsca na lunch? Zobacz co czeka na Ciebie w Tajao

Related posts

2 Thoughts to “Wok China Town w las Chafiras. Płacisz raz i jesz ile chcesz”

  1. Bardzo przydatny wpis. Na pewno przyda się na kolejne wyprawy 🙂 Pozdrawiamy!

    1. Dzięki Fuko. Pozdrawiam także i życzę powrotu na Tene 🙂

Leave a Comment