Gastronomia na Teneryfie. Wdrażamy usługę HACCP

Gastronomia na Teneryfie. Wdrażamy usługę HACCP i to chyba dobra wiadomość dla polaków przybywających na Wyspy Kanaryjskie. Jeśli zamierzasz na którejś z wysp otworzyć: bar, restauracje, stołówkę, sklep z artykułami spożywczymi lub jeśli prowadzisz firmę, w której znajduje się pożywienie, będziesz potrzebował usług, APPCC, czyli HACCP i Pest Control (zwalczanie szkodników: karaluchy, szczury, mrówki…).

Czym jest APPCC (HACCP)

HACCP jest systemową procedurą identyfikacji i szacowania zagrożeń bezpieczeństwa żywności, z punktu widzenia jej jakości zdrowotnej oraz ryzyka wystąpienia tych zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i dystrybucji. Jest to również podejście mające na celu określenie metod ograniczania tych zagrożeń. System HACCP pozwala na uzyskaie pewności, że zakład wykonał wszystko dla bezpieczeństwa wyrobu i konsumenta, w odniesieniu do przepisów, zasad dobrej praktyki produkcyjnej, dobrej praktyki higienicznej i potrzeb klientów. Jeśli prowadziłeś gastronomie w Pl to wiesz o czym piszę.

Nasza Firma oferuje:

Przeprowadzenie analizy zagrożeń

Ustalenie Krytycznych Punktów Kontroli (CCP). W tym celu identyfikuje się wszystkie miejsca, etapy bądź procesy, w których może wystąpić zagrożenie i tam ustawia punkty kontrolne.

Ustalenie wymagań dla każdego krytycznego punktu kontroli oraz określenie zasad tolerancji. W tym celu przypisuje się każdemu z krytycznych punktów kontrolnych parametry podlegające pomiarom (np. temperatura, wilgotność, czas, ocena sensoryczna)

Nasza Firma oferuje monitorowanie systemu HACCP, poprzez kontrole.

Gastronomia na Teneryfie. Wdrażamy usługę HACCP

Nasze usługi:

Implantación APPCC
Auditorías higiénico sanitarias
Formación de manipulación de alimentos
Analíticas de alimentos, agua y superficies
Alérgenos

Pamiętaj, wykonywanie jakichkolwiek usług gastronomicznych (katering) w mieszkaniu I SPRZEDAŻ na zewnątrz jest zabronione. Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się więcej na ten temat. Jeśli zamierzasz otworzyć gastronomie na Teneryfie lub jeśli prowadzisz firmę, w której znajduje się pożywienie, koniecznie skontaktuj się z nami. Konsultacje są darmowe. Chętnie spotkamy się z Tobą i wszystko Ci wyjaśnimy.


Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą. Mówimy także w języku angielskim i hiszpańskim. Możesz wysłać zapytanie poprzez ten formularz.