Domowe wypieki na Teneryfie

domowe wypieki na teneryfie

Domowe wypieki na Teneryfie są już dostępne dla każdego mieszkańca i przybywającego na urlop.

Cześć. Mam na imię Basia. W tym poście chciałabym opowiedzieć Ci o mojej pasji. Mam ich kilka, a oto jedna z nich. Jest to pieczenie i dekoracja tortów.
Jak to mówią, każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma, a ja…no właśnie, mam bzika do wypiekania ciast i ich dekorowania. Nic na to nie poradzę, że lubię piec. Jeśli czekają Cię uroczystości, może obchodzić będziesz urodziny, lub szykuje Ci się jubileusz, to pamiętaj, oferuję domowej roboty ciasta, torty okolicznościowe i artystyczne, ciasta na zimno i nie tylko. Więcej znajdziesz na moim Fb pod nazwą Homemade sweets and cakes – Only Tenerife

lub Instagramie

Domowe wypieki na Teneryfie

Gwarantuję Ci prawdziwe polskie lub kanaryjskie wypieki na świeżych składnikach. Mogę dla Ciebie stworzyć indywidualny i wyjątkowy tort. Wszystkie torty przygotowuję pod indywidualne potrzeby z wyjątkowymi projektami i wystrojem. Oferuję dowolny dobór smaków, owoców i różnorodność kremów. Piekę nawet polskie drożdżówki i chałki. Oryginalność i wyjątkowe podejście do każdego wypieku czyni je najlepszym i smacznym prezentem na Teneryfie.

Dla kogo są moje wypieki?

Piekę nie tylko dla mieszkańców Teneryfy, ale także dla tych, którzy spędzają tu wakacje i w tym okresie obchodzą uroczystość. W takim przypadku moje wypieki dostarczam do hotelu. Na dzień dziejszy, tylko południe Teneryfy.


Piekę także dla tych, którzy mieszkają gdzieś poza wyspą, ale mają tu rodzinę, znajomych lub przyjaciół. Dostarczam wtedy zamówienie jako słodką niespodziankę.

Piekę także ciasta bez okazji, na niedzielę, święta i dla tych co lubią domowe wypieki.

Na moim fb znajdziesz regulamin zamawiania, rodzaje ciast i galerię moich tortów artystycznych. Każdy tort wyceniam indywidualnie. Po więcej informacji możesz kontaktować się ze mną poprzez formularz kontaktowy.