Teneryfa. Romantyczna kolacja na jachcie

Teneryfa. Romantyczna kolacja na jachcie

Atrakcji na Teneryfie jest bardzo wiele. Możesz o nich przeczytać w Google i oczywiście na moim blogu, ale to, co chcę Ci dzisiaj polecić to nowość. Romantyczna kolacja dla dwóch osób na jachcie to jedna z atrakcji, którą w swojej ofercie mają Tatiana i Piotr.

To wspaniałe małżeństwo, pełne energii i zaangażowania zorganizowało dla mnie i dla męża niesamowity czas na jachcie. Nigdy nie przyszło mi do głowy, aby podczas pobytu na Teneryfie żeglować na wodach wysp kanaryjskich oraz spędzić romantyczny i relaksujący wieczór ze swoim mężem, a tu proszę, taki wspaniały wieczór nam się przydarzył i to dzięki tej wspaniałej dwójce.

Naszą przygodę rozpoczęliśmy o godzinie 17.00. Wypłynęliśmy na głębokie wody. Z dala od zgiełku, tłumów wczasowiczów i z dala od wakacyjnych kurortów, tylko my i właściciele oferowanej atrakcji.

Teneryfa. Romantyczna kolacja na jachcie

Teneryfa. Romantyczna kolacja na jachcie

Teneryfa. Romantyczna kolacja na jachcie

Jednym z najfajniejszych momentów naszego rejsu było oglądanie delfinów, które przypływają prawie na wyciągnięcie ręki. Skaczą, bawią się i nie dlatego, że są tak wytresowane, ale dlatego, że żyją w swoim naturalnym środowisku. Koniecznie obejrzyj filmik, który dołączyłam niżej.

Wyobraź sobie, jakie zdjęcia możesz zrobić, gdy przepływa obok olbrzymie stado, wyskakując raz po raz w powietrze, jakie ujęcia przywieziesz z wakacji, gdy przy odrobinie szczęścia spotkasz także wieloryba. My to wszystko widzieliśmy na własne oczy. Zamiast odwiedzać Loro Parque czy Aqualand o wiele przyjemniej jest popłynąć w okolice niesamowitych malowniczych klifów Los Gigantes i podziwiać stada grindwali (małych wielorybów pilotów), delfinów butlonosów a czasem i pojedyncze wieloryby. Uwieńczeniem wszystkiego była romantyczna kolacja.

Teneryfa. Romantyczna kolacja na jachcie

Nasz stolik był z widokiem na zachód słońca. Jedzenie było fantastyczne, powiedziałabym, że 5-ciogwiazdkowe. Długość rejsu po kolacji była po prostu idealna. Mogliśmy zobaczyć wiele pięknych widoków w nocy, jednocześnie ciesząc się kolacją. Sam zresztą zobacz zdjęcia.

Uważam, iż jest to jedna z najlepszych opcji na oryginalne zaręczyny lub inną okazję. Jak to wszystko przebiega? Otóż wszystko rozpoczyna się o godz. 17.00. Piotr i Tatiana sami odbierają parę z hotelu i wiozą bezpośrednio do portu. Po wypłynięciu na ocean będziesz miał okazje podziwiać wspaniałe widoki, oglądać delfiny i orki. Dzięki tej romantycznej scenerii poczujesz wiatr od oceanu i podziwiać będziesz nadmorskie atrakcje. Tuż przed zachodem słońca, na jachcie, rozpocznie się romantyczna kolacja.

Jeśli chcesz, możesz zdecydować się na przedłużenie wieczoru z kolacją / lub noclegiem. Dostaniesz wspaniały pokój i zanurzysz się w spokojny sen, gdy fale delikatnie ukołyszą Cię do snu. Rano, gdy wschodzące słońce oświetli niebo, zjesz smaczne śniadanie na pokładzie i zostaniesz odwieziony do domu. Jeżeli chodzi o menu to, jest ono uzgadniane indywidualnie, ale już dziś mogę Ci powiedzieć, że jest ono ekskluzywne.

Serdecznie dziękujemy Piotrowi i Tatianie za cudowny wieczór. To oni stworzyli dla nas wyjątkową okazję do połączenia romantycznego i imprezowego klimatu z wyjątkową kulinarną przygodą. Spektakularne widoki o zachodzie słońca dodały dodatkowego niezapominanego akcentu podczas kolacji w świetle gwiazd.

Ten moment zostanie w naszych sercach na bardzo długo.

To był najlepszy wieczór, jaki mieliśmy.

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć? Zapraszam do siebie na Instagram

A co Ty myślisz o takiej romantycznej kolacji na jachcie?

EDIT. Niestety Piotr nie organizuje już wycieczek  na Teneryfie.

16 Thoughts to “Teneryfa. Romantyczna kolacja na jachcie”

 1. Romantycznie! 🙂 Cudowny wieczór 🙂

  1. To prawda. Polecam serdecznie ich usługi.

 2. Danka

  jedzenie tak apetyczne, że ślinka leci. Co do rejsu jakoś mnie nigdy nie ciągnęły na dłuższy pobyt, ot tak kilka godzin. Za to kolacja zawsze.

  1. Danusiu. Piotr i Tatiana mają w swojej ofercie wiele atrakcji, nie tylko rejsy. Warto poczytać na ich stronie i zapoznać się z możliwościami jakie oferują 🙂 Polecam ich z całego serducha 🙂

 3. Oj no teraz to poszalałaś 🙂 nie dość że kolacja wygląda bosko to jeszcze na jachcie hmmmm ale się rozmarzyłam 🙂 też tak bym chciała

  1. Aneczko, nic straconego. Wystarczy przybyć na Teneryfę i już 🙂 A kolację na jachcie polecam Tobie serdecznie. Przeżycie warte każdej ceny 🙂

 4. Rewelacyjna kolacja 🙂 Sama na taką bym sie wybrała tzn z Mężem 😉

 5. Wow!Brzmi i wygląda świetnie. To musiała być przyjemność. Znajomych wyjeżdzających na wczasy na Teneryfę będę odsyłać do Ciebie na ten wpis.

  1. Gosiu, było to niesamowite przeżycie, które polecam każdemu. Już dzis dziękuję Ci za odesłanie Twoich znajomych do mojego wpisu. Jakby mieli więcej pytań zapraszam do kontaktu 🙂

 6. Patrycja Czubak

  To musiało być niesamowite przeżycie. Sama chętnie bym tego doświadczyła 🙂

 7. Wow! Jakie cudowne zdjęcia. Taka kolacja to faktycznie coś. Świetny pomysł, a to jedzenie… mniam!

 8. Chciałabym przeżyć taki moment

 9. Ojejciu naprawdę cudownie 😉 Te delfiny faktycznie tak blisko. Tak jak napisałaś super pomysł na zaręczyny!

 10. Jej! Delfiny! Ale piękne <3 Marzenie…

Leave a Comment