Mydła naturalne. Michalina z Michabón i jej miłość do natury

Mydła naturalne. Michalina z Michabón i jej miłość do natury. Pamiętasz zespół dziecięcy Fasolki? Jeśli tak, to zapewne znasz piosenkę o mydle.

Mydło lubi zabawę w chowanego pod wodą
Każda taka zabawa jest wspaniałą przygodą
Kiedy dobry ma humor to zamienia się w pianę
A jak znajdzie gdzieś słomkę, puszcza bańki mydlane.

Ref.:
Mydło wszystko umyje, nawet uszy i szyję
Mydło, mydło pachnące jak kwiatki na łące

Właśnie takie pachnące a nade wszystko naturalne mydła wytwarza Michalina. Od kiedy pierwszy raz użyłam jej mydła, nie kupuje już w sklepie. Są naprawdę super. Dziś Przedstawiam Wam królową mydeł.

naturalne mydła

Projekt Michabón zrodził się kilka lat temu na Teneryfie z mojej miłości do natury, roślin i zwierząt. Od lat interesuję się zdrowym stylem życia, odżywianiem więc krok w stronę naturalnej kosmetyki był nieunikniony. Piękna flora tej rajskiej wyspy jest dla mnie nieustanną inspiracją. Sól morska zbierana ręcznie w miejscowych solankach, aloes z przydomowego ogródka często lądują w moich mydlanych recepturach. Moje domowej roboty 100% roślinne mydła zawierają starannie wyselekcjonowane składniki, wspaniałe masła i oleje, napary z ziół i kwiatów, aromatyczne przyprawy, kolorowe glinki, aromaterapeutyczne olejki.

Proces jest tradycyjny i na maleńką skalę, każda kostka mydła jest zrobiona z troską i czułością. Zapraszam do odkrycia że mną pięknego świata domowego mydła. Serdecznie pozdrawiam, Michalina z Michabón.

Mydła naturalne.  Michalina z Michabón i jej miłość do natury
mydła naturalne

mydła naturalne

Michalina prowadzi swoją stronę na fb

Mydła naturalne dostępne są głównie na Teneryfie, ale istnieje możliwość wysyłki za granicę. Po wszystkie informacje zapraszam na profil, który umieszczony jest w linku.

Zastanawiasz się co podarować bliskiej osobie pod choinkę? Ja już nie. Kupiłam kilka mydeł i będę wysyłać rodzinie.

Mydła naturalne. Michalina z Michabón i jej miłość do natury. A Ty masz podobną pasję?

Zapraszam na post o domowych wypiekach

Leave a Comment