Multicontrol Canarias

Jesteśmy certyfikowanym zespołem systemu APPCC (HACCP) Pomagamy przedsiębiorcom przechodzić kontrole Inspekcji Sanitarnej oraz w sposób profesjonalny i sprawny spełniamy oczekiwania i wymagania urzędu. Zaoszczędzamy Twój czas oraz niepotrzebny stres, przygotowując dla Ciebie indywidualną dokumentację zgodną z zaleceniami Inspekcji Sanitarnej.

Nasze usługi:

Implantación APPCC
Auditorías higiénico sanitarias
Formación de manipulación de alimentos
Analíticas de alimentos, agua y superficies
Alérgenos

Oferujemy pomoc w zwalczaniu szkodników (karaluchy, mrówki, szczury…)

Wszystkie te usługi pełnimy na Wyspach Kanaryjskich.

Wszystkie firmy związane z przemysłem spożywczym powinny dostarczyć klientom informacje o składnikach zawartych w każdym z wyrobów do konsumpcji. Jest to obowiązkowe. Przepis wszedł w życie z rozporządzenia Unii Europejskiej 1169/2011 na alergię pokarmową. Firma Multicontrol jest odpowiedzialna za doradztwo i wsparcie wymagane w tej dziedzinie.

Skontaktuj się z nami, a my Cię o wszystkim poinformujemy.

 

sello

 

 

Czym jest APPCC (HACCP)

HACCP jest systemową procedurą identyfikacji i szacowania zagrożeń bezpieczeństwa żywności, z punktu widzenia jej jakości zdrowotnej oraz ryzyka wystąpienia tych zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i dystrybucji. Jest to również podejście mające na celu określenie metod ograniczania tych zagrożeń. System HACCP pozwala na uzyskanie pewności, że zakład wykonał wszystko dla bezpieczeństwa wyrobu i konsumenta, w odniesieniu do przepisów, zasad dobrej praktyki produkcyjnej, dobrej praktyki higienicznej i potrzeb klientów.

Firma oferuje:

Przeprowadzenie analizy zagrożeń. W tym celu na każdym etapie produkcji określa rodzaj ewentualnego zagrożenia, prawdopodobieństwo jego wystąpienia, ocenę istotności oraz ustala środki kontroli i metody zapobiegania.

Ustalenie Krytycznych Punktów Kontroli (CCP). W tym celu identyfikuje się wszystkie miejsca, etapy bądź procesy, w których może wystąpić zagrożenie i tam ustawia punkty kontrolne.

Ustalenie wymagań dla każdego krytycznego punktu kontroli oraz określenie zasad tolerancji. W tym celu przypisuje się każdemu z krytycznych punktów kontrolnych parametry podlegające pomiarom (np. temperatura, wilgotność, czas, ocena sensoryczna)

Nasza Firma oferuje monitorowanie systemu HACCP, poprzez kontrole.

Jeśli zamierzasz na którejś z wysp Kanaryjskich otworzyć: bar, restauracje, stołówkę, sklep z artykułami spożywczym lub jeśli prowadzisz firmę, w której znajduje się pożywienie, będziesz potrzebował usług, które Multicontrol Canarias oferuje.

Napisz, a my skontaktujemy się z Tobą. Mówimy w języku angielskim i hiszpańskim. Można także skontaktować się z nami poprzez  formularz.