Multicontrol Canarias

Somos la empresa especializada en seguridad y calidad alimentaria actuando con profesionalidad, eficacia y rapidez, atendiendo a todas sus necesidades y exigencias para cumplir las normativas de su negocio en todas las islas canarias..Puede ponerse en contacto conmigo por correo electrónico o formulario de contacto.

http://multicontrolcanarias.com/web/

sello

 

Multicontrol Canarias specjalizuje się w dziedzinie bezpieczeństwa żywności oraz jakości firmy, oferując Ci profesjonalną i indywidualną obsługę w tym sektorze.

 

 

HACCP jest systemową procedurą identyfikacji i szacowania zagrożeń bezpieczeństwa żywności, z punktu widzenia jej jakości zdrowotnej oraz ryzyka wystąpienia tych zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i dystrybucji. Jest to również podejście mające na celu określenie metod ograniczania tych zagrożeń. System HACCP pozwala na uzyskanie pewności, że zakład wykonał wszystko dla bezpieczeństwa wyrobu i konsumenta, w odniesieniu do przepisów, zasad dobrej praktyki produkcyjnej, dobrej praktyki higienicznej i potrzeb klientów.

 

 

Firma oferuje:

 

Przeprowadzenie analizy zagrożeń. W tym celu na każdym etapie produkcji określa rodzaj ewentualnego zagrożenia, prawdopodobieństwo jego wystąpienia, ocenę istotności oraz ustala środki kontroli i metody zapobiegania.

Ustalenie Krytycznych Punktów Kontroli (CCP). W tym celu identyfikuje się wszystkie miejsca, etapy bądź procesy, w których może wystąpić zagrożenie i tam ustawia punkty kontrolne.

 

Ustalenie wymagań dla każdego krytycznego punktu kontroli oraz określenie zasad tolerancji. W tym celu przypisuje się każdemu z krytycznych punktów kontrolnych parametry podlegające pomiarom (np. temperatura, wilgotność, czas, ocena sensoryczna)

Oferuje monitorowanie systemu HACCP, poprzez kontrole.

 

Pomoc w zwalczaniu szkodników

Udziela szkoleń w zakresie BHP

 

Od grudnia tego roku, wszystkie firmy związane z przemysłem spożywczym powinny dostarczyć klientom informacje o składnikach zawartych w każdym z wyrobów do konsumpcji. Jest to obowiązkowe. Przepis wszedł w życie z rozporządzenia Unii Europejskiej 1169/2011 na alergię pokarmową. Firma  Multicontrol jest odpowiedzialny za doradztwo i wsparcie wymagane w tej dziedzinie.

 

Jeśli zamierzasz na którejś z wysp Kanaryjskich otworzyć: bar, restauracje, stołówkę, sklep z artykułami spożywczym lub jeśli prowadzisz firmę, w której znajduje się pożywienie, będziesz potrzebował usług, które Multicontrol Canarias oferuje.

 

Napisz, a my skontaktujemy się z Tobą. Mówimy w języku angielskim i hiszpańskim. Można także skontaktować się z nami poprzez  formularz.